HAKKIMIZDA

Su hayattır. Milyonlarca yıldan beri dünyamıza hayat veren sudur. Tüm canlılar su olmadan yaşayamazlar. Suyun içinde değişik oranlarda mineraller bulunur. Suyun mineral içeriği canlıların mineral yapısı ile uyumlu olmalıdır. Yani doğal ve mineralli suların hepsi insanlar için sağlıklı demek değildir. Deniz suyu, denizde yaşayan canlıların yaşamaları için uygun iken deniz suyunu insanlar içemez. İnsan vücudunun mineral yapısına göre deniz suyu çok tuzlu olduğundan sağlıklı değildir.

Doğal mineralli sular, yüzyıllarca yeraltında beklemiş, doğal katmanlarda minerallinmiş ve yerkabuğunun çatlaklarından fay kırıklarında yeryüzüne çıkmaktadır. İçeriğindeki mineral oranları her zaman insan vücuduna uygun olmayabilir. Özellikle tuz oranı yüksek olan maden suları sağlık açısından sakıncalıdır. Kalp, Böbrek ve Tansiyon hastaları tuz oranı yüksek olan suları içmemelidirler.

GEDİZ Doğal maden suyu, Türkiye’deki tuz oranı en düşük mineralli suların başında gelmektedir. Mineral dengesi açısından bakıldığında, Fransa’nın dünyaca ünlü mineralli suları ile benzer mineral yapısına sahiptir. Mineral oranları insan vücuduna çok uygundur. Bu nedenle herkes GEDİZ Doğal maden sularını dilediği kadar içebilir. Sağlıklı olanlar mineral dengesini korumak için, sporcular da terle attıkları mineral açığını tamamlamak için GEDİZ içmeleri gerekmektedir. GEDİZ doğal mineralli su mineral dengenize TAM AYAR sloganıyla el değmeden şişelenerek insanların kullanımına sunulmaktadır.

GEDİZ doğal maden suyu, dengeli mineral yapısı ve insan vücuduna uyumlu olması nedeniyle güzellik amacıyla cilt temizliğinde ya da cilde sürülmek suretiyle cildin tazelenmesi, nemlenmesi canlanması amacıyla da kullanılmaktadır. Özellikle kadınlar ciltteki kırışıklıkların önlenmesi ve cilt elastikiyetini korumak ve kurumasını önlemek amacıyla kullanmaktadırlar. Cilt için de kullanılsa doğal mineralli suların tuz içeriği az olması gerekmektedir.

GEDİZ doğal mineralli su, sağlık, gençlik ve güzellik için çok yararlı olduğu kanıtlanmıştır. Bunun dışında sporcular vücut dengelerini korum için ve vücutlarını şekillendirmek için GEDİZ doğal maden suyu kullanmaları gerekmektedir. Ayrıca zayıflamak isteyenler de GEDİZ doğal maden suyuyla zayıflayabilirler. Günde 3-4 şişe GEDİZ doğal maden suyu içen sporcular vücut mineral dengelerini korurken vücutlarının düzgün şekillenmesine de faydası olmaktadır. Sağlıklı zayıflamak isteyen hanımlar da günde 3-4 şişe GEDİZ doğal maden suyu içerek zayıflayabilirler. GEDİZ doğal mineralli su Mineral dengesi ile tokluk hissi vermektedir.

GEDİZ Doğal maden suyu doğa’nın bir mucizesi olarak mermer bir oluktan fışkırmaktadır. Çevreden kirlenme mümkün değildir. Doğal mineralli su El değmeden şişelenmekte ve doğadan direkt sofraya gelmektedir. Debisi Türkiye deki tüm mineralli suların debilerinin toplamından daha fazladır. GEDİZ doğal maden suyu Allahın kullarına sunduğu bir hediyedir. Şifa kaynağıdır. Yeraltında Yüzyıllarca hazırlanmış minerallerle bezenmiş, doğada demlenmiş ve insanların kullanımına sunulmuştur.